Lenovo IdeaPad 5 R7-8845HS/32GB/1TB/14''/DOS
83HV0044SC
LENOVO
Prijenosna računala
3 years
Dostupan za isporuku
Očekivano vrijeme isporuke na vašu adresu na dan: 18.05.2026
U košaricu
Specifikacija
Brand LENOVO
Zaliha Na skladištu
Detaljan opis
Model IdeaPad Slim 5 14AHP10
Part number 83HV0044SC
Namjena Prijenosno računalo
Chipset AMD SoC Platform
Procesor AMD Ryzen™ 7 8845HS (8C / 16T, 3.8 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
Memorija 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Grafika Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics
Zaslon 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC
Disk 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Optički pogon Nema
Zvuk Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™
Mikrofon 2x, Array
Kamera FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor
I/O priključci 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4
1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x microSD card reader
HDMI HDMI™ 2.1
Komunikacija Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
Čitač otiska prsta Nema
Baterija Integrirana 60Wh baterija
Operativni sustav Nema
Boja Siva
Dimenzije i masa 313.4 x 222 x 16.9 mm
1,47 kg
Garancija 3 godine
Ostalo FW TPM 2.0
tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem
Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja.
SERVISNA PODRŠKA:
Pregled servisa nalazi se na linku
https://www.lenovo.com/hr/hr/services-warranty/
Komentari i ocjene kupaca "Lenovo IdeaPad 5 R7-8845HS/32GB/1TB/14''/DOS"
Prosječna ocjena: 0,00 od 5 na temelju 0 ocjena.
Ako ste kupili proizvod, biti će nam drago čuti vaš komentar!
Slični proizvodi
Slika proizvoda: Prijenosno računalo LENOVO V15 G5 Core 7 / 16GB / 1TB SSD / 15,6" FHD IPS / Windows 11 Home (siv)
Prijenosno računalo LENOVO V15 G5 Core 7 / 16GB /...
RAM: 16GB
SSD: Da
Dostupan za isporuku
U košaricu
Preporučamo   NOVO U PONUDI   Acer Aspire Lite 15, 15.6" FHD IPS, Intel Core i7-13620H, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Home
Acer Aspire Lite 15, 15.6" FHD IPS, Intel Core...