G635LX-RW103X/16/2.5K/Ultra 9 275HX/64GB/S2TB/RTX5090-24GB/W11P/BLK/2Y
ASUS
Prijenosna računala
24 mjeseca
Dostupan za isporuku
Očekivano vrijeme isporuke na vašu adresu na dan: 22.05.2026
U košaricu
Specifikacija
Brand ASUS
Zaliha Na skladištu
Detaljan opis
Tehnical Description:
G635LX-RW103X
Windows 11 Pro
Intel Core Ultra 9 275HX up to 5.4GHz
Core 24
64GB
16" 2.5K
SSD 2TB M.2 PCIe NVMe
NVIDIA GeForce RTX 5090 - 24GB
Wi-Fi 7
BT5.4
3x USB Type A
2x Thunderbolt 5
1x HDMI
Boja Crna
2y
Marketing Description:
G635LX-RW103X, Windows 11 Pro, Intel Core Ultra 9 275HX up to 5.4GHz, Core 24, 64GB, 16" 2.5K, SSD 2TB M.2 PCIe NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5090 - 24GB, Wi-Fi 7, BT5.4, 3x USB Type A, 2x Thunderbolt 5, 1x HDMI, Boja Crna, 2y
Komentari i ocjene kupaca "G635LX-RW103X/16/2.5K/Ultra 9 275HX/64GB/S2TB/RTX5090-24GB/W11P/BLK/2Y"
Prosječna ocjena: 0,00 od 5 na temelju 0 ocjena.
Ako ste kupili proizvod, biti će nam drago čuti vaš komentar!
Slični proizvodi
NOVO U PONUDI   Slika proizvoda: Prijenosno računalo Lenovo ThinkPad E14 G6 R7 / 16GB / 1TB SSD / 14" WUXGA IPS / AMD Radeon 680M / Windows 11 Pro / sivo crni
Prijenosno računalo Lenovo ThinkPad E14 G6 R7 / 16GB...
CPU: AMD Ryzen 7
GPU model: AMD Graphics
RAM: 16GB
SSD: Da
Dostupan za isporuku
U košaricu
NOVO U PONUDI   Slika proizvoda: Prijenosno računalo Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ3093 Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 15,6" FHD / Windows 11 Home (moder)
Prijenosno računalo Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ3093...
RAM: 16GB
SSD: Da
Slika proizvoda: Prijenosno računalo HP 255R G10 Ryzen 5 / 16GB / 512GB SSD / 15,6" FHD IPS / W11H (srebrn)
Prijenosno računalo HP 255R G10 Ryzen 5 / 16GB /...
CPU: AMD Ryzen 5
NOVO U PONUDI   Slika proizvoda: Prijenosno računalo Lenovo V15 G5 IRL i5 / 16GB / 512GB SSD / 15,6" FHD / W11P (crni)